SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes (2) Nintendo DS
Çmimi :
€40.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 19:45
ID e produktit :
125492
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten (2) Nintendo DS (zeze dhe kuqe),shum pak te perdorura ne gjendje perfekte,jane nga Anglia,kane te gjitha suplimentet e nevojshme (4 DS pencil,2 adaptera,2 qanta,mbajtes per CD lojra) "plus me kete qmim hyjn edhe 5 CD lojra"
QMIMI: (40€ dyjat)
Nr. +37745430668 mund te me kontaktoni edhe ne Viber
Informata rreth publikuesit
Auron
Prishtinë
37745430668
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »