SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sony fx1 &hdd
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '16
ID e produktit :
125533
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kamera sony hdr fx1e ne gjendje krejt te rregullt pa asnje verejtje. Komplet me mbushesin dhe dy bateri plus qanta. Me çmim 800€
Kamera ka edhe harddiskun Mrc1 64gb i cili ka çmim 350€.
Nese e deshironi komplet edhe kameren edhe harddiskun mund te mirremi vesh per nje çmim me te lire.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arbnor
+37744347823
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »