SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Malinois femër 6 muajshe
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
5 Qershor '16
ID e produktit :
125546
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes femrën malinois 6 muajshe. Është shumë e bukur dhe agresive. Qmimi i saj është 150 euro i fundit. Për info tjera mund të më kontaktoni në numrin e tel. 049 - 617 - 705
Gjendemi në Vushtrri.
Informata rreth publikuesit
Sahit
Vushtrri
049617705
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »