SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fellne
Çmimi :
€820.00
Kategoria :
Postuar :
21 Nëntor '16
ID e produktit :
125592
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
19" coll Fellne per Mercedes Benz modeli 2014

Gjithashtu 4 x Distancera te Aluminit:
2 x 18cm (para), dhe
2 x 25cm (mbrapa)
Si dhe 20 Shtrafa te gjate.

Fellnet jane shume pak te perdorura ne gjendje te shkelqyer,
Posedojne 4 Goma te veres 245/35/R19, 2 prej te cilave jane te reja.
Informata rreth publikuesit
Petrit
Prishtinë
+38649422522
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »