SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Fellne 18' per Mercedes
Çmimi :
€380.00
Kategoria :
Postuar :
13 Korrik '16
ID e produktit :
125597
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes fellnet 18' per Mercedes, por bejne edhe per Opel dhe WV.
Fellnet jane shume te mira sikurse qe mund ti shihni edhe ne foto dhe jane te ardhura se bashku me kerrin nga Gjermania .

Te interesuarit mund te me kontaktoni permes tel, nga ora 10:00-20:00.
Informata rreth publikuesit
Genc
Prishtinë
044426809
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »