SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Canon i-Sensys MF-3010
Çmimi :
€110.00
Kategoria :
Postuar :
31 Mars '17
ID e produktit :
125631
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zgjedhje ideale per printintim, skanim dhe kopje per zyrë dhe nevoja personale.

SHUME EKONOMIKE

Disa karakteristika:
• Printimi i faqes se pare (A4): 7.8 secs
• Shpejtesia e printimit (A4): deri ne 18 kopje per minut

Furnizim i vazhdueshem me toner

Çmimi I tonerit te ri: 1800€ (2000 kopje)
Çmimi I tonerit te mbushur: 15.00€ (2100 kopje)

servis I garantuar
Informata rreth publikuesit
KOA-solution NTSH
Prishtinë
+37744 112 222
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »