SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Hp compaq nc6220 laptop
Çmimi :
€60.00
Kategoria :
Postuar :
17 Qershor '16
ID e produktit :
125649
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes hp compaq nc 6220 ne gjendje te rregullt, ram memorie 2 Gb , 1.86 Ghz ,hdd 80 GB hala osht me windows xp se nuk e kom formatizu , baterin e ka shum te mir e mban rreth 4 orê , adapterin(mbushesin) e ka original , per ma shum info mundemi mem kontaktu Ne viber dhe whatssap +38649339425Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lirim
Prishtinë
048339425
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »