SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Set EV dhe Mixer Reloop RMX 30 BPM
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
6 Qershor '16
ID e produktit :
125656
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten Set EV (electrovoice)
Power RMS 2 x 300W
Amplifikator 1000W
Mixer Reloop RMX-30 BPM eshte pothuajse i ri.
Me dy Mastera...Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dorjan
Tirana, Albania
0662626306 ose 0695525302
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »