SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
IPHONE 5 32 GB 180 Euro
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
6 Qershor '16
ID e produktit :
125666
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Iphone 5 32 GB HAPSIRE

Telefoni eshte ne gjendje te rregullt ne sistem pa asnje defekt poashtu edhe ne pamjen e jashtme eshte mjafte i ruajtuar( asnje gervishje ne ekran)

Bashkangjitur me telefonin : Mbushesi,degjueset dhe mbrojtese per telefon.

Ndrrim nuk beje !
Nr. kontakti 049 755 185 / Viber +38649755185
Informata rreth publikuesit
Liman
Prishtinë
049755185
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »