SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Panasonic Lumix DMC-FS42
Çmimi :
€50.00
Kategoria :
Postuar :
6 Qershor '16
ID e produktit :
125674
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes fotoaparatin Panasonic Lumix DMC-FS42, 10 mega pixels, 4x optical zoom, sd card 4 gb.
Aparati eshte pothuajse i ri, shume pak i perdorur dhe ne gjendje perfekte.
Informata rreth publikuesit
Avni
Kaçanik
049729759
Kaçanik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »