SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Krevet per foshnje 0-4 vjeq
Çmimi :
€60.00
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '16
ID e produktit :
125690
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet kreveti per femije, ne gjendje shume te mire dhe shume i ruajtur. Me material druri me ngjyre te gjelbert, i sjellur nga Zvicra.Me dy nivele, niveli i oare perderisa femija eshte foshnje e vogel dhe niveli tjeter per moshen me madhore te femijes, poashtu i hapur nga njera ane ne mengre qe femija te hy dhe te dale vete.Shitet komplet me jogi, jorgan, jastek, dhe mbulesat e shtratit.Qmimi fiks.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valmira
Prishtinë
045223038
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »