SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kolic per femije
Çmimi :
€90.00
Kategoria :
Postuar :
18 Qershor '16
ID e produktit :
125773
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kolicen per femije krejt ne gjendje te rregullt dhe shum pak e perdorur, per me shume shikoni fotot ose kontaktoni ne numrin e telefonit: +37745504960 + VIBER
Informata rreth publikuesit
Artan
Dardanë
045504960
Dardanë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »