SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tavolina te drurit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Qershor '16
ID e produktit :
125781
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Punojm tavolina dhe karriga , për kafiteri ,kopshte dhe restaurante sipas porosis suaj me dimensione të ndryshme :
Tavolina me 8 karriga ,
Tavilina me 6 karriga,
Tavolina me 4 karriga ,
Ulëse per 2 persona .
Numëri kontaktues :
045-391-593
045-597-660
Informata rreth publikuesit
Trebla
New York, New York
045 597 660 , 045 391 593
New York, New York [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »