SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
studio muzikore EuroLine
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
26 Qershor '16
ID e produktit :
125792
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes ose ndrroj studio muzikore permban 2 altoparlant .Funksionon si radio,si dhe me cd mp3 mp4 iphon 4
Bej ndrrime te llojllojshme
Informata rreth publikuesit
Endrit
Vushtrri
+37744496195
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »