SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Cokollate e ngrohte me nutella
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '14
ID e produktit :
1258
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Perbersit :

Qumësht 400ml ,

3 lugë x 20 ml Nutella ,

esenc vanilje ,

pana te rrahur (I përdorur lloj aerosol) ,

60g çokollatë të errëta .

Pergaditja :

Shkrihet çokollatë e errët në një ene mbi avull . Perziejm , qumështin , Nutellan dhe esencen e vaniljes në një ene derisa perbersit te jene bashkuar . Gjithe kete mase e ndajme ne disa kriklla . Me pas shtojme panan e rrahur ??dhe ne fund shtoni dhe cokollaten e erret qe me pare e kishim shkrire .
Informata rreth publikuesit
Agnesa
Prishtinë
044408309
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »