SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet nargile p.sh shisha
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Qershor '16
ID e produktit :
125846
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet nargile p.sh shisha ne gjendje te mir shisha esht shum e ruajtne esht me dy gypa qet shum tym shisha i ka 3 shije qokollad qershi dhe portokall

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
albin
Prishtinë
043924637
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »