SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Printer HP 3ne1
Çmimi fillestar :
€35.00
Ju kurseni :
€8.75 (25% zbritje)
Çmimi :
€26.25 Çmimi rritet në €35.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
25 Shtator '16
ID e produktit :
125858
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet printer Hp,3 ne 1 print,copy dhe scan, i perdorur vetm dy muaj, i mungojn ngjyrat, ngjyrat i kushtojn e zeza 8 euro ndersa colori 10 euro
Informata rreth publikuesit
visar
Prishtinë
045591522
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »