SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
NVIDIA GeForce 9400 GT 1GB 128-Bit
Çmimi :
€30.00
Kategoria :
Postuar :
22 Tetor
ID e produktit :
125915
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Kartela Grafike Per Arkitekur dhe Montazha dhe Gaming NVIDIA GeForce 9400 GT 128-Bit 1GB DEDIKUME Me Sharing Shkon Mbi 4GB

Info: +377 44 941 741 (Tel+Viber)
Email: engjideeyes@gmail.com

INFO: www.game-debate.com/hardware/index.php?gid=818&graphics=GeForce%209400%20GT%201GB 
Informata rreth publikuesit
BINI
Gjilan
044 941 741
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »