SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
DDR3L 4GB 1600MHZ Per LLoptop GEN 1DERI6
Çmimi :
€25.00
Kategoria :
Postuar :
11 Shkurt '17
ID e produktit :
125921
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Ramemorja 4GB me nje Vend 1600Mhz per Lloptop Modelite te Ri Gjenerates 3--4--5--6 =1.35v Dhe Gjeneratav met Vjetra 1--2=1.5V .Qmimi Fix

Dallimi mes DDR3 DHE DDR3L osht Volltazha
DDR3L Punon me 1.35V edhe 1.5V ndersa
DDR3 Punon Vetem me 1.5V


Info: +377 44 941 741 (Tel+Viber)
Email: engjideeyes@gmail.com
Informata rreth publikuesit
BINI
Gjilan
044 941 741
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »