SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 2.0 TDI
Çmimi :
€7,200.00
Kategoria :
Postuar :
9 Qershor '16
ID e produktit :
125973
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf 2.0 TDI
81 KW 105 PS
206.000 me liber servisi te garantuara
Klimatronik
senzor parkingu para mbrapa
pulla ne vollan
Goma dhe fellne
ne gjendje shum te mir
i posardhur nga jasht
5 shpjetsi

vetura esht e garantuar dhe te kontrollohet kudo .

per info shtes

049707174
Informata rreth publikuesit
Arbnor
Prizren
049707174
arbane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »