SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LypPune
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '13
ID e produktit :
12605
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lyp Punë është portali me rritjen më të shpejt në Kosovë, që ju ndihmon juve të gjeni punën e radhës.Kërkimi i vendit të punës mund të jetë i mundimshëm dhe qëllimi ynë është që sado pak tua lehtësojmë këtë proces.Krahas ueb faqes dhe versionit mobil që u mundësojnë vizitorëve të kërkojnë konkurset edhe në bazë të kategorive dhe qyteteve, ne gjithashtu kemi krijuar shërbimin e dërgimit të konkurseve me email dhe kemi shtuar prezencën në rrjetet sociale që të ndihmojmë punëkërkuesit të informohen sa më shpejtë në mënyrën që atyre u përshtatet më së miri.Misioni ynë është të bëhemi urëlidhëse në mes të punëkërkuesve dhe punëdhënësve duke shtuar shërbimet dhe duke rritur cilësinë e tyre vazhdimisht.Përparësia jonë është se kemi personel shumë të kualifikuar që vazhdimisht angazhohet të përmirësojnë shërbimin në bazë të kërkesave dhe analizave që vijnë nga përdoruesit.www.lyppune.com 
Informata rreth publikuesit
Lyp
Prishtinë
+37744000000
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »