SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet biçikleta
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
18 Prill '17
ID e produktit :
126084
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet biçikleta e malit edhe e rruges është shumë e mirë është shumë pak e perdorun i ka 2 diska , amortizera dhe i ka 21 shpejtësi .

Për më shumë info kontakto në: 049-898-392Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Denis Deni
Kosovo
049898392
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »