SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
felne
Çmimi :
€110.00
Kategoria :
Postuar :
10 Qershor '16
ID e produktit :
126097
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes felne 15qe me 5 shrafa kan qen te vendosira ne opel astra mirpo I kam ble ma te mdhaja fellne tjera e keto sum duhen jan me goma te veres micheling jan te rujtne dhe ska as 2 jav qe jan balancu me goma me ganacion I jep cmimi 110e nr tel dhe viber 044650895 . Ose viber 0037744650895 .

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Jeton
044650895
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »