SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tepihë & staza
Çmimi :
€121.00
Kategoria :
Postuar :
10 Qershor '16
ID e produktit :
126099
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes tepihun dhe 3 staza(komplet)
Tepihu ka dimensione 150x250,
1 stazë e gjatë dhe 2 staza të shkurta.
Të gjitha janë nga fijet e mëndafshit dhe leshit,vlenë të theksohet se të gjitha janë te kualitetit të lartë.
Shumë pak të përdorura të cilat vërehen në shikim të parë kualiteti dhe përdorshmeria.
Arsyeja e shitjes:ndërrim vendi!
Informata rreth publikuesit
Heki
Prishtinë
044112522
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »