SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HOVERBOARD ME ULSE new vetem te RROTA
Çmimi :
€130.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '17
ID e produktit :
126121
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Hoverboard Rrota - ofron te gjitha llojet e hoverboard - paisjev te tyre si dhe servisimin profesional !

Adresa:
ALBI MALL SHOPPING CENTER - Veternik, Prishtine *** TEL. 045 204 208 ne ---- KATIN ZERO afer informacionit !!!!!!!!!!

VIZITO:
fb / hoverboardrrota
instagram / hoverboard_rrota_albimall
snapchat / hoverbordrrota

viber/whatsapp 045 204 208

QMIMET ME TE MIRA NE VEND - DIREKT NGA FABRIKA - DUKE FILLUAR NGA 130 euro
TRANSPORTI GRATIS NEPER KOSOVE
Informata rreth publikuesit
Hoverboard
045204208
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »