SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes CANON Rebel T3.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor '16
ID e produktit :
126130
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Canon Rebel T3 eshte shume i rujtun dhe ne gjendje te rregullt.. fotot i bene shume te pasterta pasi qe eshte shume pak i perdorunPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fitki
Prishtinë
044489000
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »