SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten paisje per Rrobaqepesi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Qershor '16
ID e produktit :
126134
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 5-Makina qepese Univerzale te Firmes Jack ,2-Overlluka 2-Iberdeka 1-Makin e drejt Automatike ,Rapid prerese e Materjalit dhe Tavolina punuese per Materjal e cila eshte 6 me 2×20 ,Per qdo informate ju lutem na kontaktoni ne numrin 049-32-32-73
Informata rreth publikuesit
ermira
Prishtinë
049-32-32-73
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »