SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet Maca
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
12 Qershor '16
ID e produktit :
126150
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Maca 2 muajsh e blere ne Pet Shop 350 euro mirpo shitet per 200 euro . Eshte e vaksinuar dhe eshte race e paster

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Vlera
Pristina
044505021 ose 045505021
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »