SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Varse Swarovski Elements
Çmimi :
€25.00
Kategoria :
Postuar :
12 Qershor '16
ID e produktit :
126152
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Porosite Online - Transporti Pa Pages

Gurë Swarovski Elements

Gjatësia e gurit 22 mm

Me Aksesore Dhe Zingjir Prej Argjendi

Çmimi 25 €

Për porosi na shkruani ne inbox apo ne facebook

www.facebook.com/veefaaonline/ 
Informata rreth publikuesit
Veefaa Jewelry
Prishtinë
044859505
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »