SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Projektori Acer 3D X1140A
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
12 Qershor '16
ID e produktit :
126191
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Projektori Acer 3D x1140A , projektori eshte i ri ne gjendje te rregullt i sapo ardhur nga Gjermania, proejktori eshte 3d posedon te gjitha dokumentet dhe paisjet e nevojshme,per me shum na kontaktoni ne numrin 044209500
Informata rreth publikuesit
Arianit
Prishtinë
049209500
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »