SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shesim Google AdSense te Aprovuar per Youtube
Kategoria :
Postuar :
12 Qershor '16
ID e produktit :
126193
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne ditet e sotme eshte me se e qarte se fitohen me miliona dollare ne muaj nga Google AdSense.
Google AdSense eshte menyra me e mire per te fituar para online nga interneti.
Jeni te interesuar te fitoni para nga adsense permes youtubes?
Atehere jeni ne vendin e duhur.
Qmimi per 1 adsense te aprovuar eshte shum i volitshem vetem 30 euro.
Ju mirepresim :)
Verejtje: Ktu behet fjal per Google adsense te aprovuar , jo te verefikuar per shkak se google adsense ka rregullat e veta me te cilat ne nje adres mund te verefikohet vetem nje llogari adsense dhe asesi me shum por nuk ka vend per brengosje per shkak se Per hapat e verefikimit te adsenses me adresen tuaj do ju tregojm falas pasi ta bleni adensen e gatshme te aprovuar.
Kontakti
Viber: +46720533812
Email: labinot.official@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Labinot
Prishtinë
37744972402
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »