SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Intel Core i5-650 1st gen 3.20GHZ/4M Cache & Nvidia GTX650 2GB DDR3 256Bit HDMI,Vga
Çmimi :
€80.00
Kategoria :
Postuar :
13 Qershor '16
ID e produktit :
126214
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten dy pjes per kompjuter te sapo ardhura nga jasht jane te paperdorura:

Nvidia GTX650 2GB DDR3 256Bit HDMI,Vga dhe
Intel Core i5-650 1st gen 3.20GHZ/4M Cache
Informata rreth publikuesit
bardhyliis
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »