SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PC kabell kualitativ 15m
Çmimi :
€24.00
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
12623
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
PC kabell kualitativ 15m me filtera me izolim te dyfishte dhe filtera, I bardhe.
Kodi i artikullit: 7741706

PC kabell kualitativ 15m me filtera me izolim te dyfishte dhe filtera

English:
MC03-1000 MONITOR-KABEL HDD15-ST->HDD15-ST HQ 15M
With additional ferrite core, pin 9 is not connected.
Type: Round cable
Side 1: VGA connector 15Pin
Side 2: VGA connector 15Pin
Length: 15 m
Color: black
Packaging: Bulk
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »