SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Rkovica
Çmimi :
€6,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Qershor '16
ID e produktit :
126238
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet rakivica ne gjendje shum të regullt. Qmimi i komplet trraktorit me kulic dhe vllaqa ësht 6000 . Kurse traktori dhe kulica 4700 dhe veqe kulica 1200

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Egzon
Gjakova
049680623
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »