SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HTC 8s
Çmimi :
€30.00
Kategoria :
Postuar :
18 Qershor '16
ID e produktit :
126256
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
telefoni eshte ne gjendje te rregullt pa asnje defekt , punon perfekt , i pranon te gjitha aplikacionet si Whatsapp,Viber,Facebook,Mesenger,Instagram etj . telefoni vjen me adapter , ndegjuse ,dhe mbrojtese mbrapaPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
arsim
Prizren
38649870832
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »