SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Bilardo 9.5
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Qershor '16
ID e produktit :
126272
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Bilardo 9.5 ne gjendje perfekte e gatshme per te punuar, bilardo vjen me 2 shtega dhe me te gjithe topat... Biliardo shitet urgjent dhe me nje qmim te lire ky qmim vlen vetem per pak kohe, transporti falas, ndrrim i mundshem me qkado.
Telefoni ose viber: 045221177 ; +37745221177
Informata rreth publikuesit
Shpetim
Pristina
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »