SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Smartwatch ( Ore dore celulare )
Çmimi :
€45.00
Kategoria :
Postuar :
17 Qershor '16
ID e produktit :
126366
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ore e menqur, me kamere dhe kartele (SIM CARD dhe SD CARD) dhe shume funksione te tjera..
Ora eshte e re.

Disa informacione te tjera.


Basic Information
Type: Watch Phone
External Memory: TF card up to 32GB (not included)
Network
Wireless Connectivity: Bluetooth
Network type: GSM
Frequency: GSM850/900/1800/1900MHz
Bluetooth: Yes
Display
Screen size: 1.54 inch
Camera
Camera type: Single camera
Connectivity
SIM Card Slot: Single SIM(Micro SIM slot)
TF card slot: Yes
Speaker: Supported
Languages
Languages: English, Russian, Spanish, Portuguese, Turkish, Italian, French, German, Polish, Dutch
Note: If you need any specific language other than English and you must leave us a message when you checkout
Package Contents
Cell Phone: 1
Battery: 450mAh polymer battery x 1
USB Cable: 1
English Manual : 1
Dimensions
Product size: 23.5 x 3.95 x 1.23 cm / 9.24 x 1.55 x 0.48 inches
Package size: 13.5 x 7.3 x 5.8 cm / 5.31 x 2.87 x 2.28 inches
Product weight: 0.065 kg
Package weight: 0.195 kg
Informata rreth publikuesit
Dren
Prishtinë
37745413126
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »