SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Toshiba Qosmio X770 3D Gaming Laptop
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
14 Qershor '16
ID e produktit :
126373
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Laptopin Toshiba Qosmoi Gaming Laptop
Pershkrimi :
Laptopi eshte ne gjendje te shkelqyer pothuajse nuk ka fare te gervishura ne pjesen e jashtme, ndersa per gamera eshte e perkryer duke pasur parasysh qe e ka GPU GTX560m 'te gjitha lojerat mund ti luani pa pasur ndonje problem ( e testuar ne lojera si Witcher 3 - 30fps , shadow of mordor 60 fps, CS. GO ne max settings 120 FPS e me lart) ndersa per entertainment mund te shiqoni filma apo you tube ne 3d me syza : ) .
Bashke me laptop do te merni dhe Canten ( shif foto ) , 2 syza per 3d , Mausin Wireless , dhe mouse padin ( shif foto).
Specifikacioni :
Model : Toshiba QOSMIO X770-107
Procvesori : Intel® Core™ i7-2630QM Processor 2.2 Ghz with turboboost technology up to 3.2 Ghz .
Ram : 8GB DDR 3
HDD : 250 GB SSD Samsung Evo dhe 750 GB HDD 7200 RPM
Kartela Grafike : NVIDIA® GeForce® GTX 560M 1.5 GB Dedicated up to 4 gb Shared ( eshte slot dmth mundet me u ndru)
Display : 17.3 inch 1920 x 1080 FHD - 3D ( te bashkangjitur 2 syza ) 120Hz refresh rate.
Tastiera : Ndriquese me ngjyre te kuqe dhe eshte teper e pershtatshme per pune .
Baterine e ka ne gjendje te regullt dmth e mban deri ne 2 ore ne perdorim te lehte ( internet facebook etj )
Dicku blu ray , 1 USB 3.0 dhe 3 USB porta 2.0, 1 dalje HDMI 1 VGA etj.
Informata rreth publikuesit
Artan
Prishtinë
+37744261532
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »