SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tavolin INOKSI
Çmimi :
€1,374.00
Kategoria :
Postuar :
11 Prill '17
ID e produktit :
126408
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
INFORMACIONE PER PRODUKTIN
Model: TCG 146L, Dimensioni: 1400x600x850, Cmimi: 1.374€
Stainless steel lartë flanged
All AISI304 18/8 Cr-Ni çelik.
Këmbët janë përdorur në strukturën load-duke mbajtur dhe tub çeliku inox.
Top 1.50 mm, 1.00 milimetër band trasha.
Worktop sheshtë dhe të dyfishtë-kthehet, pjesa e pasme është mbështetur 60 mm
Sipas kulmit counter është përforcuar me profilin e çelikt inox.
Këmbët 40 * 40 * 1.2 mm çelik me gurë, të vendosur në të përbashkët topin dhe maja janë bërë të këmbëve të box-seksion.
Double dyert rrëshqitje najloni industrial (N66) mbështjell, ana e dyfishtë dhe mur të vetëm; Ajo është përforcuar brenda vendndodhjen e kërkuar.
Rrëshqitje tabaka të ulët është montuar në pjesën e poshtme të
anën e djathtë apo e majtë të counter ka 4 mbathje montuar.
Sirtar GN1 / 1 madhësisë (ose 500 * 500 * 150) është ngritur mbi rrotullat polietileni hekurudhore trungu.
Informata rreth publikuesit
Horeca L.L.C
Prishtinë
37745575757
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »