SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tryezë të lartë
Çmimi :
€480.00
Kategoria :
Postuar :
11 Prill '17
ID e produktit :
126409
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
INFORMACIONE PER PRODUKTIN
Tryezë të lartë , pishinë dhe një trashësi prej 1.50 mm dhe raft shishe Ujit . Sipas kulmin counter është përforcuar me profilin e çelik inox se eshte e nevojshme . Këmbët 40 * 40 * 1.2 mm çelik me gurë , të vendosur në të përbashkët topin dhe maja janë bërë të këmbëve të box- seksion . Madhësia Pool : 300 * 300 * 200 mm
Informata rreth publikuesit
Horeca L.L.C
Prishtinë
37745575757
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »