SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lavaman
Çmimi :
€501.00
Kategoria :
Postuar :
11 Prill '17
ID e produktit :
126410
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
INFORMACIONE PER PRODUKTIN
All AISI304 18/8 Cr - Ni çelik .
Lavaman në ujë janë saktë në vrimë për të parandaluar akumulimin . Këmbët 40 * 40 * 1.2 mm çelik me gurë , të vendosur në të përbashkët topin dhe maja janë bërë të këmbëve të box- seksion . Worktop sheshtë dhe double - ana , mbrapa anë është mbështetur 60 mm .
Vetëm drainer gjellë të thahet ujërat . Ka një vaskë të dyfishtë .
Informata rreth publikuesit
Horeca L.L.C
Prishtinë
37745575757
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »