SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes fellne 14"
Çmimi :
€110.00
Kategoria :
Postuar :
17 Qershor '16
ID e produktit :
126426
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes bandash me goma origjinal te vw jon shum te mira si goma edhe bandashat gomat jon shum te mira gomat jane :( 2 dimrit dhe 2 veres jon te gjitha M+S) jan te madhesis 14" (ju bojn te gjitha veturav qe jon me 4 shtrafa).045541296
Informata rreth publikuesit
perparim
Prishtinë
045541296
Sheshi i Arberit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »