SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HDMI / DVI 18+1p; 1,5m. Kabell me kontakte te flakruara
Çmimi :
€9.00
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor '17
ID e produktit :
12644
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kabell per TV, DVD, PC, Llaptop. Mundeson lidhjen e aparateve te ndryshme ne mes veti.
Kodi i artikullit: 5412810075195

This cable is made for connecting the two most used digital connectors, be aware that DVI only can transmit video signals and no sound. For example a DVD player, Home cinema sets, LCD TV and PLASMA TV

• Connections: 19pins - DVI-D male goldplated ( Analog / Single link )
• Cable length: 1.50 m
• Color: Black
• mode: Single link

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!

Shpenzimet e Transportit :
Brenda Prishtinës : 0-5kg = 2.00 €
Në Qytetet e Tjera : 0-5kg = 2.50 €


ASWO International
Lider i artikujve elektronik
www.blej24.com 
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »