SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi Fellne 18
Çmimi :
€550.00
Kategoria :
Postuar :
26 Gusht '16
ID e produktit :
126461
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 4x Fellne 18" per Audi S3 bashke me 4x Goma te veres Federal R18 225x40 te vjetra 4 vjet.

Fellnet jane te perdorura dhe kane gervishtje anesore, por jane te drejtuara ne menyre profesionale. Gomat kane profil te mjaftueshem dhe jane vetem 4 vjet te vjetra, por jane te zhurmshme gjate vozitjes.
Informata rreth publikuesit
Nati
Prishtinë
049777803
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »