SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kabell kanall special / e zeze 110cm
Çmimi :
€18.00
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor '17
ID e produktit :
12647
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kabell kanall special / e zeze 110cm.
Ky kanal mundeson fshehjen e kabllave nese vendoset TV ne muri.
Ky artikull e ka numrin 5412810134106

Me poshte gjeni pershkrimin per artikullin ne gjuhen angleze:
Tidy away your cables neatly with this cable cover. The cover allows you to lead your cables from you’re A/V device to your flatscreen TV without having all those cables in sight. The cover is suitable for many different cables such as scart, HDMI, COAX and power cables.
• Width: 5 cm
• Surface: Sanded

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!

Shpenzimet e Transportit :
Brenda Prishtinës : 0-5kg = 2.00 €
Në Qytetet e Tjera : 0-5kg = 2.50 €


ASWO International
Lider i artikujve elektronik
www.blej24.com 
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »