SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Frigorifer-vaskë
Çmimi :
€2,835.00
Kategoria :
Postuar :
11 Prill '17
ID e produktit :
126481
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
INFORMACIONET E PRODUKTIT
Model: GBK 115, Dimensionet: 1150x750x850, 220-240W.
Tabela e lartë është bërë prej çeliku inox 1.5 mm trashë. Sipas një shërbim të preferuar raftet Shkod dhe qëndrim tabaka mund të shtohet. GN1 / 1 do të jetë 3 ose 4 Gastronom enë 150mm në thellësi Raftet në bufe jan bërë prej çeliku inox. -2 / + 20C bën ftohje. Parandalon avullimin e ujit të shkrirë aparat avullimi.
Kapaciteti i përshtatshëm në përputhje me funksionin e njësive statike ose ventiluar ftohje (ajër-force) evaporators do të përdoren. Shkrirja, uji do të rrjedhë nëpërmjet një tub i lidhur me një tigan ose nën kabinete.
Informata rreth publikuesit
Horeca L.L.C
Prishtinë
37745575757
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »