SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ftohes Showcase
Çmimi :
€4,467.00
Kategoria :
Postuar :
27 Mars '17
ID e produktit :
126485
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Model: KVB, Dimensionet: 1400x700x1600

INFORMACIONET E PRODUKTIT

Tabela e lartë është bërë prej çeliku inox 1.5 mm trashë.
GN1 / 1 150mm thellësia në 3 ose 4 Gastronom do të vendoset.
Rafti në bufe është bërë prej çeliku inox. -2 / + 20C bën ftohje.
Ka upflow sistemit të ftohjes në Showcase, dyert janë bi-drejtuar me rreshqitje.
Raftet tela janë prodhuar në krom-kromuar.
Fronte te ndriçuar dhe një qëndrim te pershtatshem per tabaka.
Kjo është shërbyer me motor të ftohtë brenda njësisë.
Përmbytësi parandalon avullimin e ujit të shkrirë, pra posedon aparat avullimi.
Kapaciteti i përshtatshëm në përputhje me funksionin e njësive statike ose ventiluar ftohje (ajër-force) evaporators do të përdoren.
Shkrirja e ujit do të rrjedhë nëpërmjet një tub i lidhur me një tigan ose nën kabinete.
Informata rreth publikuesit
Horeca L.L.C
Prishtinë
37745575757
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »