SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung kabell per fotoaparat
Çmimi :
€9.00
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor '17
ID e produktit :
12651
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Samsung kabell per fotoaparat

Kodi: 9959703.
Me poshte do te gjeni pershkrimin ne gjuhen angleze/

Specification:
SCC-AV20,20,L1200MM,BLAC
Description:
AV_CABLE_20PIN SCC-AV20C


SUPPORTED MODELS
Samsung CL80, Samsung ES65, Samsung ES70, Samsung ES73, Samsung EX1, Samsung HZ10W, Samsung HZ15W, Samsung HZ25W, Samsung HZ30W, Samsung HZ35W, Samsung I100, Samsung L100, Samsung L110, Samsung L200, Samsung L210, Samsung M100, Samsung M110, Samsung NV30, Samsung NV40, Samsung NV9, Samsung PL100, Samsung PL120, Samsung PL121, Samsung PL20, Samsung PL200, Samsung PL210, Samsung SH100, Samsung SL102, Samsung SL105, Samsung SL201, Samsung SL202, Samsung SL203, Samsung SL310, Samsung SL310W, Samsung SL420, Samsung SL50, Samsung SL502, Samsung SL600, Samsung SL605, Samsung SL620, Samsung ST500, Samsung ST5000, Samsung ST60, Samsung ST65, Samsung ST70, Samsung ST700, Samsung ST90, Samsung ST95, Samsung TL100, Samsung TL105, Samsung TL110, Samsung TL205, Samsung TL210, Samsung TL220, Samsung TL240, Samsung TL9, Samsung TL90, Samsung WB210

Artikujt tonë janë origjinal dhe të papërdorur!

Artikuj të ngjashëm mund të gjeni në web faqen tonë: www.blej24.com 

Tek ne mund te beni pagesa me kartel dhe me keste !

Arikullin mund ta keni nëper të gjitha qytetet e Kosoves, brenda 24 orësh !!

Shpenzimet e Transportit :
Brenda Prishtinës : 0-5kg = 2.00 €
Në Qytetet e Tjera : 0-5kg = 2.50 €


ASWO International
Lider i artikujve elektronik
www.blej24.com 
Informata rreth publikuesit
Blej24.COM
Prishtinë
044 112 311
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »