SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet PS3 (300GB) me 14 loja dhe 1 joystick
Çmimi :
€210.00
Kategoria :
Postuar :
16 Qershor '16
ID e produktit :
126579
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet PS3 me 14 loja, fotroll per loja, 1 joystick, 1 kabell HDMI dhe kablla per me shti nrrym. Qipi smunet me ju ngjit. Ka 300 GB dhe mundet me lu online me qdo loj. Ka kto loja:

1.GTA 5
2.GTA 4
3.PES 2014
4.PES 2013
5.ASSASSIN CREED 2
6.ASSASSIN CREED REVELATIONS
7.NBA 2K11
8.HITMAN
9.SKYRIM
10.RED DEAD REDEMPTION
11.THE LAST OF US
12.WWE 12
13.GOD OF WAR ASCENSION
14.CALL OF DUTY BLACK OPS
Informata rreth publikuesit
Ermal
Prishtinë
045243000
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »