SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
puppies Blue French Bulldog
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Qershor '16
ID e produktit :
126585
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
french kurvë bulldog, blu të ngurta, nuk brindle në të gjitha, gjoks të bardhë, mbart çokollatë, nëna është linja çmendur bombardues dhe blu, ajo duket ashtu si nëna e saj, babai është çokollatë dhe gerybulls linjat, kështu kurvë blu është HC qartë, vaksinuar, wormed dhe De flead, microchipped, arkë trajnuar, bukuroshe vajzë e vogël temperamentin super dhe origjinë të shkëlqyer.
Informata rreth publikuesit
ndohgeorge
Leposaviq
Leposaviq [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »